ආසියානු ක්‍රිකට් කවුන්සිලය සංවිධානය කරන නැගි එන ක්‍රිකට් තරගාවලිය අද සිට

Share Button

ආසියානු ක්‍රිකට් කවුන්සිලය සංවිධානය කරන නැගි එන ක්‍රිකට් තරගාවලිය අද ඇරඹෙයි. ශ්‍රී ලංකාව සහ පාකිස්ථානය තරගාවලියේ සත්කාරකත්වය දරයි. ඒ සහ බී ලෙස කාණ්ඩ දෙකක් යටතේ රටවල් අටක් එහිදී තරගවදි. පාකිස්ථානය සහ හොංකොං කණ්ඩායම ද බංග්ලාදේශය සහ එක්සත් අරාබි එමිර් රාජ්‍යය ද බී-කාණ්ඩය යටතේ අද පාකිස්ථානයේදී තරග වදි. ඒ-කාණ්ඩය යටතේ ශ්‍රී ලංකාව. ඉන්දියාව. ඇෆ්ගනිස්ථානය සහ ඕමානය තරගවැදීමට නියමිතයි. තරගාවලියේ අවසන් මහා තරගය එලඹෙන 15 වැනිදා කොළඹ ආර්. ප්‍රේමදාස ජාත්‍යන්තර ක්‍රිකට් ක්‍රිඩාංගනයේදී පැවැත්වේ.

Share Button

ප්‍රතිචාරයක් ලබාදෙන්න

ඔබගේ ඊමේල් ලිපිනය ප්‍රසිද්ධ කරන්නේ නැත. අත්‍යාවශ්‍යයය ක්ෂේත්‍ර සලකුණු කොට ඇත *

COVID-19 තත්ත්ව වාර්තාව
2020-Jun-01 | 08:06

තහවුරු කරනලද රෝගීන් සංඛ්‍යාව(සමුච්චිත) - 1,633
ප්‍රතිකාර ලබන රෝගීන් සංඛ්‍යාව - 821
නව රෝගීන් සංඛ්‍යාව - 0
රෝහල් ගත වී සිටින මුළු පුද්ගලයින් සංඛ්‍යාව - 74
සුවය ලබා පිටව ගිය සංඛ්‍යාව - 801
මරණ සංඛ්‍යාව - 11