නැගි එන ආසියානු කුසලාන ක්‍රිකට් තරගාවලියේ ශ්‍රී ලංකාව සහ ඕමානය අතර තරගය කොළඹදී අද

Share Button

නැගි එන ආසියානු කුසලාන ක්‍රිකට් තරගාවලියේ ශ්‍රී ලංකාව සහ ඕමානය අතර තරගය කොළඹ ආර්. ප්‍රේමදාස ජාත්‍යන්තර ක්‍රිඩාංගනයේදී අද පැවැත්වේ. මෙම තරගාවලියේදී ශ්‍රී ලංකාව ඒ-කොටසින් තරගවදි. ඇෆ්ගනිස්ථානය සහ ඉන්දියාව යන රටවල් ද එම කොටසට ඇතුලත් වෙයි.

සමබර කණ්ඩායමක් සමග හොඳ තරගයක් ලබාදීමට සුදානම් බව නැගිඑන ශ්‍රී ලංකා පිලේ නායක චරිත් අසලංක කොළඹ ඊයේ පැවති මාධ්‍ය හමුවකදී පැවසීය. ජාත්‍යන්තර තරගවලට සහභාගිවු ක්‍රිඩකයෝ රැසක්ද මෙම සංචිතයට ඇතුලත් වෙති. පාකිස්ථානය සහ ශ්‍රී ලංකාව තරගාවලියේ සම සත්කාරකත්වය දරයි

Share Button

ප්‍රතිචාරයක් ලබාදෙන්න

ඔබගේ ඊමේල් ලිපිනය ප්‍රසිද්ධ කරන්නේ නැත. අත්‍යාවශ්‍යයය ක්ෂේත්‍ර සලකුණු කොට ඇත *

COVID-19 තත්ත්ව වාර්තාව
2020-May-27 | 06:05

තහවුරු කරනලද රෝගීන් සංඛ්‍යාව(සමුච්චිත) - 1,319
ප්‍රතිකාර ලබන රෝගීන් සංඛ්‍යාව - 597
නව රෝගීන් සංඛ්‍යාව - 0
රෝහල් ගත වී සිටින මුළු පුද්ගලයින් සංඛ්‍යාව - 76
සුවය ලබා පිටව ගිය සංඛ්‍යාව - 712
මරණ සංඛ්‍යාව - 10