උත්සව සමය වෙනුවෙන් ලබන 20 වැනිදා සිට විශේෂ බස්රථ සේවා

Share Button

එලඹෙන උත්සව සමය වෙනුවෙන් ලබන 20 වැනිදා සිට විශේෂ බස්රථ සේවා ආරම්භ කරන බව ලංකා ගමනා ගමන මණ්ඩලය පවසයි. ජනවාරි 02 දක්වා එය ක්‍රියාත්මක බව ලංකා ගමනා ගමන මණ්ඩලයේ සභාපති රමාල් සිරිවර්ධන මහතා පවසයි. එමෙන්ම ලබන 15 වැනිදා සිට කෙටි ගමන් සේවා සංඛ්‍යාව ද වැඩි කෙරේ. එය ජාඇල. වෙන්නප්පුව හා මීගමුව යන ප්‍රදේශවල කේන්ද්‍ර කර ගනිමින් ක්‍රියාත්මක කරන බව සභාපතිවරයා වැඩිදුරටත් සදහන් කරයි.

අද සිට ලබන මස 05 වැනිදා දක්වා කොටුවේ සිට බදුල්ල දක්වා විශේෂ දුම්රියක් ධාවනය කෙරේ. පෙරවරු 7.30 ට කොටුවෙන් පිටත්වන දුම්රිය පස්වරු 5.00 ට බදුල්ලට ලගාවෙයි. පාසල් නිවාඩු කාලයේදී දරුවන්ට විනෝදචාරිකා යාම සදහා මෙය විශේෂයෙන් යොදවා තිබේ. මේ සදහා කලින් ආසන වෙන්කර ගැනීමට අවශ්‍ය නොවේ. පළමු පන්තිය සදහා දුම්රිය මැදිරි 3 ක් වෙන්කර ඇත. තුන්වැනි පන්තිය සදහාද වැඩි මැදිරි සංඛ්‍යාවක් යොදවා තිබේ.

Share Button

ප්‍රතිචාරයක් ලබාදෙන්න

ඔබගේ ඊමේල් ලිපිනය ප්‍රසිද්ධ කරන්නේ නැත. අත්‍යාවශ්‍යයය ක්ෂේත්‍ර සලකුණු කොට ඇත *