අවසන් පුර්ව තරගයේ දී නවසීලන්තයෙන් ඉන්දියාවට දැඩි අභියෝගයක්

Share Button

ලෝක කුසලාන ක්‍රිකට් තරගාවලියේ පළමු අවසන් පුර්ව තරගයේ පිළිතුරු ඉනිම ක්‍රීඩා කරන ඉන්දීය කණ්ඩායම මීට ස්වල්ප වේලාවකට පෙර පන්දුවාර 33 ක් අවසානයේ කඩුලු 6 ක් දැවී ලකුණු 103 ක් රැස් කර ගෙන සිටියේය. රෝහිත් ෂර්මා . විරාත් කෝලි හා ලෝකේෂ් රාහුල් ලබා ගත්තේ එක් ලකුණ බැගින් පමණි. රිෂාබ් පාන්ට් ලකුණු 32 යි. නවසීලන්තය සිය පන්දුවාර පනහ අවසානයේ කඩුලු 8 ක් දැවී ලකුණු 239 ක් රැස් කළේය. අද තරගය ජයග්‍රහණය කරන කණ්ඩායම ලබන ඉරිදා ලන්ඩන් හි පැවැත්වෙන අවසාන මහා තරගයට සුදුසුකම් ලබ

Share Button

ප්‍රතිචාරයක් ලබාදෙන්න

ඔබගේ ඊමේල් ලිපිනය ප්‍රසිද්ධ කරන්නේ නැත. අත්‍යාවශ්‍යයය ක්ෂේත්‍ර සලකුණු කොට ඇත *

COVID-19 තත්ත්ව වාර්තාව
2020-May-27 | 06:05

තහවුරු කරනලද රෝගීන් සංඛ්‍යාව(සමුච්චිත) - 1,319
ප්‍රතිකාර ලබන රෝගීන් සංඛ්‍යාව - 597
නව රෝගීන් සංඛ්‍යාව - 0
රෝහල් ගත වී සිටින මුළු පුද්ගලයින් සංඛ්‍යාව - 76
සුවය ලබා පිටව ගිය සංඛ්‍යාව - 712
මරණ සංඛ්‍යාව - 10