කාන්තාවන් තිදෙනෙකු තෙරපීි මියයාම සම්බන්ධයෙන් අත්අඩංගුවට ගත් සැකකරුවන් 07 දෙනා රක්ෂිත බන්ධනාගාරයට

Share Button

මාලිගාවත්ත ජුම්මා මස්ජිඩ් මාවතේ ගොඩනැගිල්ලක සිදුවු තෙරපීමකින් කාන්තාවන් තිදෙනෙකු මියයාමේ සිද්ධිය සම්බන්ධයෙන් අත්අඩංගුවට ගත් මුදල් බෙදීම සංවිධාන කළ ව්‍යාපාරිකයා ඇතුඵ පුද්ගලයින් 07 දෙනා අලුත්කඩේ මහේස්ත්‍රාත් අධිකරණයට ඉදිරිපත් කිරීමෙන් පසු ලබන 04 වැනිදා දක්වා රක්ෂිත බන්ධනාගාර ගතකර තිබේ මෙම සැකකරුවන් නිරෝධායන මධ්‍යස්ථාන වෙත යොමු කිරීමට මාලිගාවත්ත පොලිසිය පියවර ගෙන ඇත මියගිය කාන්තාවන්ගේ මෘත දේහය පිළිබඳ පශ්චාත් මරණ පරීක්ෂණ සිදුකර වාර්තාවක් ඉදිරිපත් කරන්නැයි කොළඹ අතිරේක මහේස්ත්‍රාත් කාන්චනා නෙරංජලා ද සිල්වා මහත්මිය කොළඹ ප්‍රධාන අධිකරණ වෛද්‍යාවරයාට නියෝග කර තිබේ මෘත දේහ කොළඹ ප්‍රධාන අධිකරණ වෛද්‍ය නිලධාරිවරයාට භාරදීමෙන් පසු මියගිය පුද්ගලයන්ගේ ඥාතින් වෙත ඒවා භාරදීමට මහේස්ත්‍රාත්වරිය මාලිගාවත්ත පොලිසියට නියෝග කර ඇත ඊයේ පස්වරුවේ සිදුවු තෙරපීමෙන් තුවාල ලැබු තවත් 09 දෙනෙකු කොළඹ ජාතික රෝහලේ ප්‍රතිකාර ලබන අතර ඉන් 07 දෙනෙක් කාන්තාවෝ වෙති

Share Button

ප්‍රතිචාරයක් ලබාදෙන්න

ඔබගේ ඊමේල් ලිපිනය ප්‍රසිද්ධ කරන්නේ නැත. අත්‍යාවශ්‍යයය ක්ෂේත්‍ර සලකුණු කොට ඇත *