පරිසර හානි සම්බන්ධයෙන් තොරතුරු සැපයිමට කෙටි දුරකථන අංකයක්

Share Button

නිතිවිරෝධි ලෙස ගස් කැපිම . වැලිගොඩ දැමිම. පස් කැපිම. කැලැ කැපිම . අනවසර ඉඩම් ගොඩ කිරිම ඇතුඵ පරිසර හානි සම්බන්ධයෙන් තොරතුරු සැපයිම පහසු කිරිම සදහා මහජනතාව වෙනුවෙන් 1997 කෙටි දුරකථන අංකය ක්‍රියාත්මක බව පොලිසිය පවසයි. ඒ අනුව එවැනි අපරාධ සම්බන්ධ තොරතුරු රැසක් මේ වනවිටත් මහජනතාව පොලිස් බුද්ධි අංශයේ විශේෂ කාර්යාංශයට ලබාදි තිබෙ. එමෙන්ම විෂ මත්ද්‍රව්‍ය සම්බන්ධ තොරතුරු . ජාතික ආරක්ෂාවට තර්ජනයක් විය හැකි ක්‍රියාකාරකම් සහ මහජන සාමයට බාධාවක් එල්ල විය හැකි ක්‍රියාකාරකම් පිළිබඳ තොරතුරු ද මෙම අංකය අමතා ලබාදෙන ලෙස පොලිසිය ජනතාවගෙන් ඉල්ලා සිටි. මහා පරිමාණ දුෂණ ක්‍රියා සංවිධානාත්මක අපරාධ කල්ලි සහ වෙනත් සුවිශේෂි තොරතුරුද මෙම කෙටි දුරකථන අංකයට ලබා දිය හැකිය

Share Button

ප්‍රතිචාරයක් ලබාදෙන්න

ඔබගේ ඊමේල් ලිපිනය ප්‍රසිද්ධ කරන්නේ නැත. අත්‍යාවශ්‍යයය ක්ෂේත්‍ර සලකුණු කොට ඇත *